Black Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Statistici
Avem 17 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: turcuazverde

Membrii nostri au postat un numar de 394 mesaje în 153 subiecte
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Sam Mar 07, 2009 6:39 pm
Sondaj
Parerea voastra vizavi de noul look
Arata minunat!
Parere despre anime Vote_lcap0%Parere despre anime Vote_rcap
 0% [ 0 ]
E dragut
Parere despre anime Vote_lcap75%Parere despre anime Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Interesant
Parere despre anime Vote_lcap25%Parere despre anime Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Are lipsuri
Parere despre anime Vote_lcap0%Parere despre anime Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celalalt era mult mai bun
Parere despre anime Vote_lcap0%Parere despre anime Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Urat
Parere despre anime Vote_lcap0%Parere despre anime Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
Top postatori
Caroline
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Vo0do0 D0ll
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
turcuazverde
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Heratcher.21q
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Dark Pristess
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Lina Inverse
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Ichigo
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Serenity
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Enma Ai
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
*Dejected.Star*
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Clock

 

 Parere despre anime

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Caroline
Admin
Admin
Caroline


feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Localizare : Japan
Stare de spirit : crazy
Warn :
Parere despre anime Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/01/2009

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 11:28 pm

Death note e un anime ce m-a lasat masca.E plin de logica, imi plac personajele, coloana sonora, absolut totul.Ceea ce cred ca adat culoare anime-ului a fost faptul ca desi personajele arata bine, gandesc excelent ele sunt si un pic cam crazy mai ales ca la unele ies in evidenta unele defecte mai tarziu.Spre exemplu L:cred ca ar fi o plictiseala totala daca el ar fi fost un baiat care sa se comporta normal.La Misa cred ca toata culoarea a fost faptul ca desi era naiva si prostuta, ea tinea intr-adevar la Light.Kira avea acea imagine de om perfect, care vrea sa faca dreptate.Insa, uiandu-te mai bine iti vei da seama ca el avea niste vise oarecum stupide si ca orice criminal gandeste la fel.
Sfarsitul mi s-a parut prost dar in acelasi timp foarte bun..de ce?..era Death note totusi..xD...trebuie sa recunosc ca ma asteptam la ceva mai spectaculos din partea sfarsitului..am ramas O.o cand am vazut cum urla Light ca disperatul, la un moment dat am inceput sa rad ca fraiera..
Povestea in general a fost buna..insa cand a murit L s-a cam dus xD
Nu i-asi vedea pe Light si L prieteni nici in a zecea lor viata...i mean....aveau tine diferite amandoi si erau fixati pe ele.
Sus In jos
https://black-dimension.forumgratuit.ro
Heratcher.21q
Beginner
Beginner
Heratcher.21q


feminin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 31
Localizare : N-Field
Stare de spirit : o.o''
Warn :
Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/01/2009

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitimeLun Ian 19, 2009 9:29 pm

Anime-ul
este pur si simplu genial.Imi place cum incepe cu descrierea lui Light
si pe parcurs se foarmeaza niste legaturi interesante intre personaje
si actiune ^^.Personajele devin mai complexe cu o candire remarcabila
si oarecum exagerata.
Grafica:este superba imi place in special cea a personajelor care este superba ^^"
Coloana
sonora: pot zice ca mi-au placut toate opening-urile pentru ca sau
potrivit bine cu anime-ul ( mai ales melodiile de la Nightmare) iar cat
despre ending-uri au fost relativ bune cu mici exceptii.
Este un anime care marita vazut si trebuie sa va uitati cu mare atentie la el si va asigur ca il veti intelege.
Sus In jos
http://vivid-colors.in-goo.com
Enma Ai
Beginner
Beginner
Enma Ai


feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 28
Warn :
Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/02/2009

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 5:50 pm

cum vam mai spus si la welcome..death note e animeul meu preferat...are o grafica buna...si personaje super frumoase mai ales Misa Amane.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitime

Sus In jos
 
Parere despre anime
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parere despre anime
» Parere despre anime
» Parere despre anime
» Parere despre anime
» Parere despre anime

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Black Dimension :: Anime Time! :: Anime :: Death note-
Mergi direct la: