Black Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Statistici
Avem 17 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: turcuazverde

Membrii nostri au postat un numar de 394 mesaje în 153 subiecte
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Sam Mar 07, 2009 6:39 pm
Sondaj
Parerea voastra vizavi de noul look
Arata minunat!
Parere despre anime Vote_lcap0%Parere despre anime Vote_rcap
 0% [ 0 ]
E dragut
Parere despre anime Vote_lcap75%Parere despre anime Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Interesant
Parere despre anime Vote_lcap25%Parere despre anime Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Are lipsuri
Parere despre anime Vote_lcap0%Parere despre anime Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celalalt era mult mai bun
Parere despre anime Vote_lcap0%Parere despre anime Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Urat
Parere despre anime Vote_lcap0%Parere despre anime Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
Top postatori
Caroline
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Vo0do0 D0ll
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
turcuazverde
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Heratcher.21q
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Dark Pristess
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Lina Inverse
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Ichigo
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Serenity
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Enma Ai
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
*Dejected.Star*
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Clock

 

 Parere despre anime

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Caroline
Admin
Admin
Caroline


feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Localizare : Japan
Stare de spirit : crazy
Warn :
Parere despre anime Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/01/2009

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 11:44 pm

Hell girl e un anime ce a fost foarte apreciat in Japonia, a avut un succes chiar fenomenal pot spune.Cred ca nu e foum in care sa nu se discute de anime, e foarte reusit, nota zece pentru grafica, personaje, poveste, pentru absolut tot.
Imi place mult ideea...existenta unui site unde te poti razbuna..plus ca e misto ca pe la sfarsitul fiecarui episod puneau ca totul e pura coincidenta iar unii se apucau sa caute desi e clar ca e fictiune xD
Sus In jos
https://black-dimension.forumgratuit.ro
Vo0do0 D0ll
Beginner
Beginner
Vo0do0 D0ll


feminin
Numarul mesajelor : 81
Varsta : 31
Localizare : la un pas de fericire
Stare de spirit : perfecta pentru dusmani si imperfecta pentru prieteni: sociabila in funtie de cum sunt tratata :))
Warn :
Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2009

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 2:11 pm

E un Anime Horror, dar destul de reusit.
Subiectul este interesant, desi din primele seriale nu prea reiese ceva.
Personajele imi plac: e unul dintre putinele anime-uri care renunta la culori cum ar fi roz, galben, verde strident ...
Imi place :d
Sus In jos
http://anime-ayame.forumz.ro
Heratcher.21q
Beginner
Beginner
Heratcher.21q


feminin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 31
Localizare : N-Field
Stare de spirit : o.o''
Warn :
Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 19/01/2009

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitimeLun Ian 19, 2009 9:32 pm

Anime-ul este foarte bun....imi place foarte mult actiunea lui chiar daca povestea se tot repeta...personajele sunt kawaii XDEEE mai ales Ai Enma si fetita acea Kikuri parca >.<'''
Grafica este super^^
Sus In jos
http://vivid-colors.in-goo.com
Enma Ai
Beginner
Beginner
Enma Ai


feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 28
Warn :
Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/02/2009

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 6:04 pm

mia placut foarte mult acest anime..mai ales ca trimitea enma ai oameni in iad.acest anime mia placut foarte tare
Sus In jos
Dark Pristess
Beginner
Beginner
Dark Pristess


feminin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 30
Localizare : ..prima bordura la dreapta :)):))...
Stare de spirit : ~just like always~
Warn :
Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/03/2009

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 6:48 pm

eu una daca as putea i-as da nota 11 si asta nu numai pentru ca e pe primul loc in topul meu de animeuri...acest anime imi provoaca mereu o stare noua, imi place foarte mult grafica, structura personajelor, sound-ul original, si mai ales povestea care e fascinanta...deci cum am mai zis nu exista destule laude pentru animeul asta
Sus In jos
http://yin-yang-rpg.forumotion.net
Continut sponsorizat





Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitime

Sus In jos
 
Parere despre anime
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parere despre anime
» Parere despre anime
» Parere despre anime
» Parere despre anime
» Parere despre anime

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Black Dimension :: Anime Time! :: Anime :: Jigoku Shoujo-
Mergi direct la: