Black Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Statistici
Avem 17 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: turcuazverde

Membrii nostri au postat un numar de 394 mesaje în 153 subiecte
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Sam Mar 07, 2009 6:39 pm
Sondaj
Parerea voastra vizavi de noul look
Arata minunat!
Parere despre anime Vote_lcap0%Parere despre anime Vote_rcap
 0% [ 0 ]
E dragut
Parere despre anime Vote_lcap75%Parere despre anime Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Interesant
Parere despre anime Vote_lcap25%Parere despre anime Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Are lipsuri
Parere despre anime Vote_lcap0%Parere despre anime Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celalalt era mult mai bun
Parere despre anime Vote_lcap0%Parere despre anime Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Urat
Parere despre anime Vote_lcap0%Parere despre anime Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
Top postatori
Caroline
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Vo0do0 D0ll
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
turcuazverde
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Heratcher.21q
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Dark Pristess
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Lina Inverse
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Ichigo
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Serenity
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Enma Ai
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
*Dejected.Star*
Parere despre anime Vote_lcapParere despre anime Voting_barParere despre anime Vote_rcap 
Clock

 

 Parere despre anime

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Caroline
Admin
Admin
Caroline


feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Localizare : Japan
Stare de spirit : crazy
Warn :
Parere despre anime Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/01/2009

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 11:59 pm

Gravitation este un anime bun, imi place mult, e de nota 10+.Are multe faze comice, personaje cu personalitati distinse iar poveste in sine zic eu ca e destul de buna...imi place aceasta combinatie romance cu muzica...
Pe mine nu m'a enervat nimic la acest anime.Chiar
mi'a placut totul, asa cum e. Poate sfarsitul ar mai trebui lucrat putin
dar in rest chiar nimic nu vad ce ar trebui schimbat.
Pe multi ii deranjeaza faptul ca anime'ul e yaoi..tocmai asta e si ideea.Daca Shindo ar fi fost fata totul ar fi decurs normal.In anime
este prezentata o relatie dintre doi oameni care vor sa renunte unul la
celalat pentru ca sunt baieti.Pe langa astea mai intervin si altii.
Sus In jos
https://black-dimension.forumgratuit.ro
Vo0do0 D0ll
Beginner
Beginner
Vo0do0 D0ll


feminin
Numarul mesajelor : 81
Varsta : 31
Localizare : la un pas de fericire
Stare de spirit : perfecta pentru dusmani si imperfecta pentru prieteni: sociabila in funtie de cum sunt tratata :))
Warn :
Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2009

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 2:45 pm

Nu ma omor cu Anime-urile Yaoi.
D'oh ...
Mi se pare putin cam exagerat ...
Nu -mi place de Shindo pentru ca are par roz ...
Yuki Eiri nu-mi place ca nu este mai pop.ular [ mult mai pop.ular ].
Sus In jos
http://anime-ayame.forumz.ro
Serenity
Beginner
Beginner
Serenity


Numarul mesajelor : 11
Warn :
Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/01/2009

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 2:54 pm

Sincer...inainte de a vedea Gravitation mi se pareau foarte aiurea anime-urile yaoi, insa Gravitation pus si simplu m-a fermecat, imi place la nebunie (mi-am luat si postere cu Yuki Smile), povestea e destul de speciala, un romancier faimos care ar putea avea orice fata si-ar dori, dar care in final il place pe Shuici, acel baiat simpatic cu parul roz, care aduce putina culoare in viata lui, de fapt intregului anime!

So...din partea mea Gravitation are nota 10+ !!
Sus In jos
Dark Pristess
Beginner
Beginner
Dark Pristess


feminin
Numarul mesajelor : 23
Varsta : 30
Localizare : ..prima bordura la dreapta :)):))...
Stare de spirit : ~just like always~
Warn :
Parere despre anime Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parere despre anime Right_bar_bleue

Data de inscriere : 07/03/2009

Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 7:04 pm

si incep..deci pur si simplu iubesc anime-ul asta Lov' ya Lov' ya:X:X:X...l-am vazut numai de 12 ori si inca mai vreau sa vad...imi place sound-ul, e destul de original, actiunea e prea draguta..nu vezi in fiecare zi un solist de la o trupa cu un romancier, zau asa...si de fapt nu e chiar yaoi, e si shone-ai, deci e mai mult de cat acceptabil...si desigur I LUV EIRI YUKI Lov' ya:X:X:X:X:X
Sus In jos
http://yin-yang-rpg.forumotion.net
Continut sponsorizat





Parere despre anime Empty
MesajSubiect: Re: Parere despre anime   Parere despre anime Icon_minitime

Sus In jos
 
Parere despre anime
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parere despre anime
» Parere despre anime
» Parere despre anime
» Parere despre anime
» Parere despre anime

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Black Dimension :: Anime Time! :: Anime :: Gravitation-
Mergi direct la: