Black Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Statistici
Avem 17 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: turcuazverde

Membrii nostri au postat un numar de 394 mesaje în 153 subiecte
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Sam Mar 07, 2009 6:39 pm
Sondaj
Parerea voastra vizavi de noul look
Arata minunat!
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcap0%Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap
 0% [ 0 ]
E dragut
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcap75%Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Interesant
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcap25%Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Are lipsuri
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcap0%Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celalalt era mult mai bun
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcap0%Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Urat
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcap0%Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
Top postatori
Caroline
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcapPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Voting_barPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap 
Vo0do0 D0ll
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcapPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Voting_barPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap 
turcuazverde
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcapPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Voting_barPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap 
Heratcher.21q
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcapPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Voting_barPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap 
Dark Pristess
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcapPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Voting_barPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap 
Lina Inverse
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcapPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Voting_barPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap 
Ichigo
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcapPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Voting_barPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap 
Serenity
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcapPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Voting_barPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap 
Enma Ai
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcapPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Voting_barPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap 
*Dejected.Star*
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_lcapPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Voting_barPoeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Vote_rcap 
Clock

 

 Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]*

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Caroline
Admin
Admin
Caroline


feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Localizare : Japan
Stare de spirit : crazy
Warn :
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/01/2009

Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Empty
MesajSubiect: Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]*   Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 12:26 am

Din nou, ca de obicei, vin cu ceva nou ..de data asta m'am hotarat sa scriu niste poezii *ah..poeta de mine..Eminescu 2*
Trecand peste chestiile astea si alte porcarii.....ta-daaaa!!!!!xD

Liniste..
Scufundata in tacere…
Intr’o fantasma a durerii
Fara sfarsit, fara inceput…
Dar simt ca totul a trecut
Cranii si morti care zbiara,
Sange ce iese afara,
Iluzii, agonie, dispret, durere si suspans
Trairi fara sens si un glas ca pasul de dans
Tick Tack, si ceasul a batut
Ma apasa dispretul, totul a durut
Liniste, doar o clepsidra ce se scurge
Un zambet iseteric si totul se duce
Ochi caprui ce inca mai clipesc
Priviri reci, eu inca mai zambesc
Un…doi..
Picaturi de apa ce de pe streasina se scurg
Moarte….la un pas de amurg





Conexiuni



Un aer glacial al lumii nefaste
O aspiratie fara de inteles,
Nimic nu mai are sens

Mainile’mi erau conectate catre ea..
Petala fragila, a trandafirului miserios
Un iz complicat…
La un colt trandafirul era ros

Atingeri inexplicabile dintre un trandafir si’un om
Dureri transmise ce tot avanseaza…

Pururi acestia croiesc destine
Am pasit galant, ardeam in mine…

Vraja disparu..

Treptat….treptat…
Intrebarile vin
..Ce aer divin!

Vesnic plin de eleganta…
Pururi gol, mereu c’o doleanta

Enigma…
Un cuvant neinteles..
Un cuvant totusi….chiar plin de sens!

Sus In jos
https://black-dimension.forumgratuit.ro
Lina Inverse
Beginner
Beginner
Lina Inverse


Numarul mesajelor : 19
Warn :
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2009

Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Empty
MesajSubiect: Re: Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]*   Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Icon_minitimeLun Ian 19, 2009 12:03 am

WOW ! Nu stiam ca ai suflet de poeta Arrow Imi plac poeziile, chiar ai talent, nu cumva esti vro ruda cu Eminescu? Ai mare talent iar poeziile tale sunt dragute si bine gandite . Ar trebuii sa le publici, merita citit si de altii ^^
Sus In jos
turcuazverde
Beginner
Beginner
turcuazverde


feminin
Numarul mesajelor : 28
Stare de spirit : plictisita
Warn :
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/03/2009

Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Empty
MesajSubiect: Re: Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]*   Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 2:41 pm

Pana acum mi se pare ca suna destul de bine, insa cred ca ar trebui sa le gandesti mai bine masura si rimele. E adevarat ca mai nou sunt foarte apreciate versurile albe ( cum ai tu in a doua poezie ), dar faptul ca nu ai o masura constanta e usor deranjant.
Oricum, felicitari momentan!
Astept urmatoarele lucrari o,o
Sus In jos
Continut sponsorizat





Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Empty
MesajSubiect: Re: Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]*   Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]* Icon_minitime

Sus In jos
 
Poeziile mele xD *evacuati forumul =]]*
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Black Dimension :: Fan Area :: Fan fiction-
Mergi direct la: