Black Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Statistici
Avem 17 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: turcuazverde

Membrii nostri au postat un numar de 394 mesaje în 153 subiecte
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Sam Mar 07, 2009 6:39 pm
Sondaj
Parerea voastra vizavi de noul look
Arata minunat!
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcap0%Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
E dragut
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcap75%Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Interesant
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcap25%Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Are lipsuri
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcap0%Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celalalt era mult mai bun
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcap0%Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Urat
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcap0%Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
Top postatori
Caroline
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcapBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Voting_barBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap 
Vo0do0 D0ll
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcapBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Voting_barBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap 
turcuazverde
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcapBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Voting_barBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap 
Heratcher.21q
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcapBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Voting_barBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap 
Dark Pristess
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcapBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Voting_barBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap 
Lina Inverse
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcapBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Voting_barBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap 
Ichigo
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcapBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Voting_barBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap 
Serenity
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcapBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Voting_barBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap 
Enma Ai
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcapBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Voting_barBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap 
*Dejected.Star*
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_lcapBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Voting_barBlog vs Forum vs Chat vs Hi5 Vote_rcap 
Clock

 

 Blog vs Forum vs Chat vs Hi5

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Caroline
Admin
Admin
Caroline


feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Localizare : Japan
Stare de spirit : crazy
Warn :
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/01/2009

Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Empty
MesajSubiect: Blog vs Forum vs Chat vs Hi5   Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 11:31 am

Blog vs Forum vs Chat vs Hi5
Patru categorii, fiecare cu scopuri diferite, avand toate parte de 'omuleti'...
Am sa incep si eu cu cateva intrebari

1.In care categorie te incadrezi?
2.Care crezi ca este cea mai stupida?
3.Din care crezi ca poti invata cate ceva?
4.Exista asemanari intre blog si forum?Dar intre chat si hi5?
5.Spune'ti parerea despre fiecare in cateva randuri


Well...
1.In cea a forumistilor...imi place sa imi dau cu parerea si sa ascult si parerile celorlalti...plus ca datorita forumurilor pot spune ca mi'am formata un limbaj mai dezvoltat
2.Hi5.....mi se pare o tampenie totala (fara suparare fanilor acestui site)...pun niste poze cu mine, il incarc cu diferite porcarii si imi dau aia comuri de genu:'super Lov' ya:X:X:X:X', imi mai pun niste 'blincaieli' (imaginile glitter) si asta'i tot...
3.Forum...si eventual blog
Dupa cum am mai zis, pe forum iti formezi un limbaj, inveti sa te exprimi mai bine si poti si afla diferite lucruri ^^

4.Intre blog si forum da...pe ambele iti dai cu parerea...intre hi5 si chat...weell.....o asemanare mai mica poate.pe ambele scri cu limbaj de mess

5.Forum-unul dintre cele mai calumea chesti din istoria internetului
Blog-un site de udne scoti bani XD
Chat-oamenii care vorbesc in exces pe el imi dau impresia ca sunt oameni izolati...nu stiu de ce....plus ca mai sunt unii pe'acolo care se dau ei maaari smecheri..trebuie insa sa recunosc ca si pe mine ma mai apcua perioadele de 'chatuit'
Hi5-no comment
Sus In jos
https://black-dimension.forumgratuit.ro
Strawberry Bunny
Beginner
Beginner
Strawberry Bunny


feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 28
Warn :
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2009

Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Empty
MesajSubiect: Re: Blog vs Forum vs Chat vs Hi5   Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 5:06 pm

1.In care categorie te incadrezi?
Je e usheritza pe forumuri ^^" .....mi se par interesante , plus ca poti afla si lucruri noi ^^"

2.Care crezi ca este cea mai stupida?
Hi5....nu am inteles niciodata de ce unora la place sa puna poze cu ei si ceilalti sa zica chestii de genu "WooooW Super! CE Mumoasa esti"

3.Din care crezi ca poti invata cate ceva?
Forumuri.....cu toate ce pe forumuri iti spui parerea , sunt si subiecte din care poti invata care ceva....Sau in cazull in care esti admin poti invata cum sa umbli in PA , cum sa administrezi ceva........plus ca trebuie sa stii sa ai grija de forum...

4.Exista asemanari intre blog si forum?Dar intre chat si hi5?
intre forum si blog da......dar intre chat si hi5 cred ca duar limbajul de mess....

5.Spune'ti parerea despre fiecare in cateva randuri
Pai....La chat si blog nu ma bag ca nu prea umblu pe acolo....am incercat o data dar nu prea mi'a pacut...
Hi5....parere generala despre Hi5: porcarie
Forumuri.....sincer....mie imi place ....si mi se par destul de interesante ^^"
Sus In jos
http://magic-land.6forum.info
Vo0do0 D0ll
Beginner
Beginner
Vo0do0 D0ll


feminin
Numarul mesajelor : 81
Varsta : 31
Localizare : la un pas de fericire
Stare de spirit : perfecta pentru dusmani si imperfecta pentru prieteni: sociabila in funtie de cum sunt tratata :))
Warn :
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2009

Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Empty
MesajSubiect: Re: Blog vs Forum vs Chat vs Hi5   Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Icon_minitimeLun Ian 19, 2009 8:03 am

1.In care categorie te incadrezi?
Bloguri.
2.Care crezi ca este cea mai stupida?
Hi5 Very Happy)
3.Din care crezi ca poti invata cate ceva?
Chat
4.Exista asemanari intre blog si forum?Dar intre chat si hi5?
Kitty: si la blog administrezi, tot cu admini si membri si toate alea Very Happy) Doar ca e un blog.
Asemanari .. Pe ambele se lasa mesaje ... Ambele au Link-uri Laughing Ambele au admini, membrii ....

5.Spune'ti parerea despre fiecare in cateva randuri
Blog: genial. Ce ma faceam eu daca nu existau blogurile? o.o
Forum: nu ma omor dupa forumuri .. dar fac si eu :p
Chat: util si folositor
Hi5: a trecut moda. expirat si invechit
Sus In jos
http://anime-ayame.forumz.ro
turcuazverde
Beginner
Beginner
turcuazverde


feminin
Numarul mesajelor : 28
Stare de spirit : plictisita
Warn :
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/03/2009

Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Empty
MesajSubiect: Re: Blog vs Forum vs Chat vs Hi5   Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 11:10 pm

1.In care categorie te incadrezi?
Forum. Am si un blog, insa nu reusesc sa ma acomodez cu el asa ca scriu extrem de rar, cand pur si simplu nu am altceva de facut.

2.Care crezi ca este cea mai stupida?
Categoric hi5-ul. Din nou, din acesta am si eu, dar il folosesc pentru a salva din profilurile colegelor poze de la diverse ocazii speciale de la scoala, ca sa nu mai fie nevoie sa mi le trimita direct ( nu risc sa le iau in lista de messenger.) Este prea plin de manelisti si golani ca sa mai fie dragut. Deja a devenit penibil.

3.Din care crezi ca poti invata cate ceva?
DIn bloguri si forumuri. De pe bloguri poti lua informatii interesante, pentru ca apoi sa te folosesti de ele. Pot aduce nenumarate cuvinte de lauda forumurilor, pentru ca te ajuta sa comunici, sa iti faci prieteni, sa te informezi, sa te simti inclus intr-un mediu care ti se potriveste si sa inveti sa te integrezi.

4.Exista asemanari intre blog si forum?Dar intre chat si hi5?
Nu cred ca exista asemanari atat de puternice.

5.Spune'ti parerea despre fiecare in cateva randuri
Blog: este mai mult facut pentru cei care vor sa informeze si sa fie informati rapid despre orice. Un jurnal online landemana oricui, mai ales ca poti posta ABSOLUT ORICE.
Forum: o comunitate virtuala buna pentru oricine. Poate fi chiar mai intens simtita decat un joc RPG, pentru ca aici comunici cu oamenii, iti exprimi parerea si o intelegi pe a celorlalti. Este dintre toate preferatul meu.
Hi5: se intelege de la punctul 2.
Chat: Este un fel de messenger. Folositor pentru cand ai ceva urgent de discutat, o modalitate scurta si rapida de a comuca. Totusi, fara excese. E o metoda prea infantila de comuniacer pentru gustul meu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Empty
MesajSubiect: Re: Blog vs Forum vs Chat vs Hi5   Blog vs Forum vs Chat vs Hi5 Icon_minitime

Sus In jos
 
Blog vs Forum vs Chat vs Hi5
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Plecari de pe forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Black Dimension :: Diverse :: Diverse-
Mergi direct la: