Black Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Statistici
Avem 17 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: turcuazverde

Membrii nostri au postat un numar de 394 mesaje în 153 subiecte
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Sam Mar 07, 2009 6:39 pm
Sondaj
Parerea voastra vizavi de noul look
Arata minunat!
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcap0%Un sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap
 0% [ 0 ]
E dragut
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcap75%Un sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Interesant
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcap25%Un sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Are lipsuri
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcap0%Un sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celalalt era mult mai bun
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcap0%Un sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Urat
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcap0%Un sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
Top postatori
Caroline
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcapUn sarut sarat [ +18 ] Voting_barUn sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap 
Vo0do0 D0ll
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcapUn sarut sarat [ +18 ] Voting_barUn sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap 
turcuazverde
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcapUn sarut sarat [ +18 ] Voting_barUn sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap 
Heratcher.21q
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcapUn sarut sarat [ +18 ] Voting_barUn sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap 
Dark Pristess
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcapUn sarut sarat [ +18 ] Voting_barUn sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap 
Lina Inverse
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcapUn sarut sarat [ +18 ] Voting_barUn sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap 
Ichigo
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcapUn sarut sarat [ +18 ] Voting_barUn sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap 
Serenity
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcapUn sarut sarat [ +18 ] Voting_barUn sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap 
Enma Ai
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcapUn sarut sarat [ +18 ] Voting_barUn sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap 
*Dejected.Star*
Un sarut sarat [ +18 ] Vote_lcapUn sarut sarat [ +18 ] Voting_barUn sarut sarat [ +18 ] Vote_rcap 
Clock

 

 Un sarut sarat [ +18 ]

In jos 
AutorMesaj
turcuazverde
Beginner
Beginner
turcuazverde


feminin
Numarul mesajelor : 28
Stare de spirit : plictisita
Warn :
Un sarut sarat [ +18 ] Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Un sarut sarat [ +18 ] Right_bar_bleue

Data de inscriere : 09/03/2009

Un sarut sarat [ +18 ] Empty
MesajSubiect: Un sarut sarat [ +18 ]   Un sarut sarat [ +18 ] Icon_minitimeMar Mar 10, 2009 2:38 pm

Uhm, cel mai nou fic al meu.
Nu stiu sa va zic carui gen apartine in intregul sau, pentru ca are (va avea) fragmente de actiune, hentai, romance, drama, thriler, etc.

WARNING! Contine referiri la homosexualitate si bisexualitate. Daca nu va place nu cititi!

Nu voi prezenta dinainte personajele pentru ca nu cred ca are rost, totusi voi pune mai tarziu niste imagini cu cele mai importante.

Introducere



Draga Jurnalule,
Tocmai am ajuns la gara.
Peisajul acesta intunecat imi da fiori... Cand ma gandesc ca numai ieri ma aflam in camera mea linistita, fara nici un fel de stres fata de ce urmeaza! Nu pot intelege de ce parintii mei au luat decizia de a ma trimite aici!
Ma simt atat de singura... Singura, la un capat de lume, intinsa pe o banca rece din Gara de Nord. Germania e o tara atat de mare! Mi-as fi dorit sa fi putut ramane la Gottingen, nu sa ma trimita tocmai in Numberg!
Mi-e dor pana si de rautaciosii de Peter si Kraus...


Karina inchise jurnalul, lasand un oftat usor sa ii scape de pe buze. Gandul de a fi singura in celalalt capat al tarii o inspaimanta, iar decorul funebru al garii nu ajuta cu nimic la imbunatatirea starii ei sufletesti.
Peretii intunecati, de o nuanta inchisa de gri, asemeni mucegaiului, o facea sa se simta ca si cum ar fi luat parte la scena unui film alb-negru.
Bancile reci din metal, inca umede de la ploaia ce abia trecuse, pareau terminalele cailor viselor, puse acolo de o minte cinica, parca pentru a o aduce din nou in cruda realitate: infinta singuratate.

Ingrozitor...!

Nu apuca sa continuie fraza, caci zgomotul trenului o trezi din contemplarea peisajului. Se ridica, aranjandu-si cu grija uniforma monosona. Fusta gri, plisata, ii fugea de pe solduri in bataia usoara a vantului, lasand sa i se vada pielea alba, zburlita de frig. Isi dori pe loc sa-si fi luat niste dresuri in locul ciorapilor subtiri, albi, ce-i ajungeau pana putin mai jos de genunchi, si macar niste ghete in locul pantofilor eleganti de lac pe care ii purta in picioare.
Ofta obosita, cascand ostentativ. Isi deschise rucsacul de un rosu aprins, desschizandu-i fermuarul de la buzunarul cel mai mare. O harababura de carti, caiete, pixuri, haine, fire de la I-Pod si boxe portabile i se revarsa in poala, insa reusi sa o sustina cu mainile, varand-o la loc in buzunarul larg, impreuna cu jurnalul sau.

Cand ma gandesc ca nu voi mai avea voie cu I-Pod-ul meu, singura mea evadare din lumea asta gri, ma ingrozesc...

Reusi sa inchida lacatul jurnalului, inchizand fermuarul rucsacului.
Si-l arunca in spate, peste sacoul gri cu aer usor masculin, pasind catre tren, tremurand puternic din cauza frigului napraznic.
Se urca, cautand din priviri un loc liber.
Reusi sa gaseasca un scaun liber, admirand stofa veche, visinie, ce il infasura. Se aseza cu grija, aranjandu-si fusta. Simtii o roseata usoara in obraji cand simtii privirea controlorului oprindu-se asupra coapselor ei ce se vedeau usor pe sub fusta extrem de scurta, tragandu-si tivul fustei in jos.
Zambi stanjenita, punandu-si rucsacul pe genunchi si strangandu-l protectiv la piept.

Singura...


Va urma Capitolul I: Pierduta?.

Hope u like it! ^.^
Astept comentarii o,o ...
Sus In jos
 
Un sarut sarat [ +18 ]
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Black Dimension :: Fan Area :: Fan fiction-
Mergi direct la: