Black Dimension
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Statistici
Avem 17 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: turcuazverde

Membrii nostri au postat un numar de 394 mesaje în 153 subiecte
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 10, Sam Mar 07, 2009 6:39 pm
Sondaj
Parerea voastra vizavi de noul look
Arata minunat!
Vampire knight -parere Vote_lcap0%Vampire knight -parere Vote_rcap
 0% [ 0 ]
E dragut
Vampire knight -parere Vote_lcap75%Vampire knight -parere Vote_rcap
 75% [ 3 ]
Interesant
Vampire knight -parere Vote_lcap25%Vampire knight -parere Vote_rcap
 25% [ 1 ]
Are lipsuri
Vampire knight -parere Vote_lcap0%Vampire knight -parere Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Celalalt era mult mai bun
Vampire knight -parere Vote_lcap0%Vampire knight -parere Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Urat
Vampire knight -parere Vote_lcap0%Vampire knight -parere Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 4
Top postatori
Caroline
Vampire knight -parere Vote_lcapVampire knight -parere Voting_barVampire knight -parere Vote_rcap 
Vo0do0 D0ll
Vampire knight -parere Vote_lcapVampire knight -parere Voting_barVampire knight -parere Vote_rcap 
turcuazverde
Vampire knight -parere Vote_lcapVampire knight -parere Voting_barVampire knight -parere Vote_rcap 
Heratcher.21q
Vampire knight -parere Vote_lcapVampire knight -parere Voting_barVampire knight -parere Vote_rcap 
Dark Pristess
Vampire knight -parere Vote_lcapVampire knight -parere Voting_barVampire knight -parere Vote_rcap 
Lina Inverse
Vampire knight -parere Vote_lcapVampire knight -parere Voting_barVampire knight -parere Vote_rcap 
Ichigo
Vampire knight -parere Vote_lcapVampire knight -parere Voting_barVampire knight -parere Vote_rcap 
Serenity
Vampire knight -parere Vote_lcapVampire knight -parere Voting_barVampire knight -parere Vote_rcap 
Enma Ai
Vampire knight -parere Vote_lcapVampire knight -parere Voting_barVampire knight -parere Vote_rcap 
*Dejected.Star*
Vampire knight -parere Vote_lcapVampire knight -parere Voting_barVampire knight -parere Vote_rcap 
Clock

 

 Vampire knight -parere

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Caroline
Admin
Admin
Caroline


feminin
Numarul mesajelor : 138
Varsta : 29
Localizare : Japan
Stare de spirit : crazy
Warn :
Vampire knight -parere Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vampire knight -parere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/01/2009

Vampire knight -parere Empty
MesajSubiect: Vampire knight -parere   Vampire knight -parere Icon_minitimeSam Feb 14, 2009 12:52 am

Un anime foarte bun!
M'am uitat doar la prima serie..si ce pot sa spun decat ca mi'a placut!
Coloana sonora este potrivita lui, personajele sunt hot...cei mai sexy baieti din anime'uri zic eu ca'i are Vampire knight :3
M'a enervat Yuuki Cross totusi...-_-'....prea se tinea de Zero si se dadea ea fata cumintica desi intr'adevar chiar era...my favorite e Maria Kurenai xD....zha, ce preferinte!
Sus In jos
https://black-dimension.forumgratuit.ro
~[*]Rosario.Vampire[*]~
Beginner
Beginner
~[*]Rosario.Vampire[*]~


feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 29
Localizare : In This Crazy World
Stare de spirit : Luda rau
Warn :
Vampire knight -parere Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vampire knight -parere Right_bar_bleue

Data de inscriere : 18/01/2009

Vampire knight -parere Empty
MesajSubiect: Re: Vampire knight -parere   Vampire knight -parere Icon_minitimeLun Mar 09, 2009 8:08 pm

Well, si mie imi place VK foarte mult.L-am urmarit si eu super, e genul meu ^^, cat despre personaje sunt bine conturate si cel mai mult imi place Yuuki dar si Maria, mai ales ca are prenumele meu( cel de-al 2 lea) ^^...coloana sonoa a ador si eu, mai ales opening-urile de la inceput si sfarsit merita sa fie vazut!
Sus In jos
 
Vampire knight -parere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parere despre anime
» Parere despre anime
» Gallery fake-parere
» Parere despre anime
» Parere despre anime

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Black Dimension :: Anime Time! :: Anime :: Vampire knight-
Mergi direct la: